Image
Text

Daglig leder

Odd Steinar Pedersen


Mobil: 913 32000

Direktenummer: 75 12 45 00 

E-post: odd.steinar@ospas.no



Anleggsleder

Kjell-Ivan Pedersen


Mobil: 918 87500

E-post: kjell-ivan@ospas.no



Anleggsbas

Bjørn Sletten


Mobil: 476 41417

E-post: bjorn@ospas.no

Text

Anleggsleder

Trond Sletten


Mobil: 918 32000

Direktenummer: 75 12 45 03

E-post: trond@ospas.no



Anleggsleder

Trond Sletten


Mobil: 918 32000

E-post: trond@ospas.no



Anleggsbas

Per Edvard Magnussen


Mobil: 952 20335

E-post: per.edvard@ospas.no

Text

Anleggsleder

Yngve Davidsen


Mobil: 915 32000

Direktenummer: 75 12 45 04

E-post: yngve@ospas.no



Anleggsleder

Kay Kjeldsen


Mobil: 977 76509

Direktenummer: 75 12 45 06

E-post: kay@ospas.no


Verkstedleder

Kurt Pedersen


Mobil: 901 45619

Direktenummer: 75 12 45 13

E-post: kurt@ospas.no

Text

Anleggsleder

Jim Øyen


Mobil: 990 39514  

E-post: jim@ospas.no




Anleggsleder

Sten Frode Kristoffersen


Mobil: 994 41141

E-post: sten.frode@ospas.no



Regnskapsleder

Hilde Johnsen


Mobil: 934 21055

Direktenummer: 75 12 45 05

E-post: hilde@ospas.no

Text

Kontakt

Form2
Navn
Dette feltet er påkrevd
Epost
Dette feltet er påkrevd
Telefon
Dette feltet er påkrevd
Beskjed
Dette feltet er påkrevd
Send
Googlemap
Text

Ospas AS

Besøksadresse:

Entreprenørveien 3

8610 Mo i Rana


Org. nr. 985 442 428

Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon